Zaloguj |  Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: który quickshifter lepszy?
Nieprzeczytany postNapisane: 14 maja 2020 13:31 
a
a
Niestety tam nie mam możliwości odczytywania biegów, jest tylko przedział obrotów.

U mnie QS aktywuje się od 3k RPM, i później co 1100 RPM mam możliwość ustawienia innego czasu odcięcia (skala co 5ms). Przy 3k zaczynam od 60ms, a przy 11500 RPM mam 75ms.
Do czasów odcięcia jest również dostępny tryb automatyczny, ale u mnie lepiej sprawdza się ten manualny.

Oprócz tego ustawia się jeszcze między innymi, siłę nacisku na dźwigni która rozpoczyna zmianę biegu a także opóźnienie tego procesu.

Jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę później podrzucić moje dokładne ustawienia.

Przy źle dobranych czasach, motocykl może albo nurkować, podskakiwać lub nie wbijać biegu.

Zobacz profil  Offline
 Tytuł: Re: który quickshifter lepszy?
Nieprzeczytany postNapisane: 14 maja 2020 18:08 
king off spam box
king off spam box
tel.: 606813898
Trochę oryginalnie masz te czasy poustawiane, u mnie po autokalibracji wyszło 0,60 na pierwszych 3 biegach a później 5 na 0,55 i 6 na 0,50. Ja ma natomiast gs bazzaza i ustawia się odcięcia na poszczególne biegi a nie obroty

Zobacz profil  Offline

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2