Zaloguj |  Zarejestruj

Autor Wiadomość
 Tytuł: Marny sezon motocyklowy 2021 podsumowanie
Nieprzeczytany postNapisane: 06 paź 2021 00:34 
Nadchodzi połowa października więc można już podsumować cały ten nieszczęsny sezon.
W tym roku wyjątkowo wychodziłem pokręcić się motocyklem praktycznie codziennie-Pruszków-Grodzisk Maz.-Warszawa Cargo + Narodowy nie mniej jak 100km dziennie codziennie i niestety kochani nigdzie Was nie widać i nie wychodzicie z domu na motocykl.Byłem na zawodach 1/4 mili w Olsztynie i Piotrkowie Trybunalskim sam jeden jedyny z Warszawy pokibicować i nikogo na żadnej Hayabusie z Warszawy tam nie było.Zresztą z innych miast na Hayabusach i B-kingach też nie było nikogo.Latem były bardzo ciepłe noce i wieczory a na podwarszawskich obwodnicach są warunki do zapierdalania wymarzone i kuźwa nic !!! -nikogo nie widać prócz niewielkich grupek młodych motocyklistów na litrach bo cała reszta starszego towarzystwa piątek i sobota zwyczajnie chleją browary i wódę więc nikt nie lata.Tymi lokdownami rozpili nam totalnie społeczeństwo + w pytę drogie paliwo i jest po zawodach.Tak samo już było w latach 90-tych i początek 2000 że motocykle są tylko dla bogatych i teraz nie jest sztuka kupić a sztuka jest utrzymać motocykl.Żeby być sprawiedliwym to na Cargo pod Ferrari w Warszawie gdzie jest miejscówka pod wyścigi i stunty widziałem raz lub dwa chłopaka na B-kingu ale to znam gościa i wiem że nie pijak i raz nieznajomego na Hayabusie to nic nie zagadał i odjechał i to kuźwa tyle na jakieś 100 wyjazdów na miasto !!! ;) Teraz nastała nowa moda-młode chłopaki ubierają kombinezony i ruszają w trasę 5km na miasto postać 2 godziny pod Narodowym albo Kolumną Zygmunta lub Ferrari a potem uciekają do domu jak się zachce szczać lub zgłodnieją.Zacząłem rozpędzać towarzystwo tekstami - Siema chłopaki kto ma paliwo i jakieś pieniądze bo nie mam czasu dochodzić kto przy kasie więc proszę się pucować-to wszyscy spierdalają i raz trafił się jeden co pokazał 100zł ale to była ostatnia stówka i też nie chciał polatać.Finansowo sprawa wygląda następująco- codziennie 100zł na paliwo + 5zł Cola + 15zł Kebab razem to kosztuje teraz 120zł dziennie tak się pokręcić chyba że ktoś jeszcze pali to 140zł x średnio 20 wyjść w miesiącu robi się 2400zł same paliwo a gdzie opony,klocki,oleje itp. no to trzeba zarabiać 10tyś. żeby wywalać 3tyś na motocykl miesięcznie i tu jest problem bo można się za 30zł zwyczajnie najebać tanim alkoholem z Biedronki i Lidla przy weekendzie.Szczerze to trochę mam Was wszystkich już w dupie jak tak teraz jest ;)

Tytuł: Re: Marny sezon motocyklowy 2021 podsumowanie
Nieprzeczytany postNapisane: 06 paź 2021 23:10 
c
c
tel.: 605747904
Chlopaki nie placza , nie przezywaj.bedzie lepiej.

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 07 paź 2021 11:23 
b
b
tel.: 796167040
Szczerze to my ciebie też

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 07 paź 2021 13:52 
Mayki1 napisał(a):
Szczerze to my ciebie też

Kompletnie nie potrzebuję teraz żadnych kolegów z Radomia więc nawet gdybyś bardzo o to zabiegał i był grzeczny to nie będziemy się kolegować ;) Warunek konieczny do dobrej znajomości to musi kolega mieszkać blisko Pruszkowa - mieć zdrowie,czas i pieniądze-tylko tyle i aż tyle HeHe ;)

Nieprzeczytany postNapisane: 08 paź 2021 05:27 
b
b
Pytanie brzmi czy ktoś z tobą chciałby podtrzymywać znajomości ? nie mówiąc już o koleżeństwie .Obrażasz ludzi z grupy na Facebooku i tu na forum aż dziwne że admin jeszcze cię z tąd nie pogonił

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 14 paź 2021 23:02 
Mayki1 napisał(a):
Pytanie brzmi czy ktoś z tobą chciałby podtrzymywać znajomości ? nie mówiąc już o koleżeństwie .Obrażasz ludzi z grupy na Facebooku i tu na forum aż dziwne że admin jeszcze cię z tąd nie pogonił

Ty się lepiej mnie spytaj które to jest konto na tym Forum i ile razy Admin mnie stąd wywalał ??
Potem możesz spytać ile lat latam na motocyklach i od ilu lat na 1300 ?? :P
Nie takich cwaniaków jak Ty już przeżyłem jak sobie rączki i nóżki na motocyklu połamali a co roku i tak jest napływ świeżaków :)
Polatasz z 10 lat na Hayabusach to pogadamy.
3M-się

Nieprzeczytany postNapisane: 15 paź 2021 20:59 
c
c
Polataj na F 16, to wtedy pogadamy.

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 15 paź 2021 22:03 
Dual-D1 napisał(a):
Polataj na F 16, to wtedy pogadamy.

Poczekam aż uderzysz Hayabusą w autobus to poznasz wtedy moje hejty ;) A musisz wiedzieć że Hayabusy dobrze walą w autobus i wtedy miękną najwięksi twardziele a szczególnie szybko wymiękają Ci co wychowują dzieci i płacą hipoteczne kredyty HeHe ;)

Nieprzeczytany postNapisane: 16 paź 2021 14:47 
b
b
Ty naprawdę masz coś nie chalo z głową nie interesuj mnie ile latasz na 1300 czy na miotle i ciężko zrozumieć o co chodzi ci w twoich postach spodziewasz się aprobaty pochwały czy szukasz nowych kolegów swojego pokroju

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 16 paź 2021 17:22 
Mayki1 napisał(a):
Ty naprawdę masz coś nie chalo z głową nie interesuj mnie ile latasz na 1300 czy na miotle i ciężko zrozumieć o co chodzi ci w twoich postach spodziewasz się aprobaty pochwały czy szukasz nowych kolegów swojego pokroju

Taki jesteś do przodu a ja właśnie wróciłem z zakończenia sezonu motocyklowego w Grodzisku Mazowieckim organizowanego przez miejscowy Klub Kongresowy i była kupa ludzi ale na Hayabusach i B-Kingach byłem tam sam.I było bardzo fajnie-pogadałem sobie,pojadłem i popiłem.Zaprosiłem do siebie na ognisko nowy klub motocyklowy z Pruszkowa ale to są młodzi ludzie którzy nie chlają przy weekendzie jak świnie i mają pieniądze na paliwo. I dalej podtrzymuję swoje zdanie że mam Was teraz zwyczajnie w dupie :P

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Nieprzeczytany postNapisane: 16 paź 2021 21:27 
b
b
tel.: 516394160
To wypad z forum

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 17 paź 2021 02:11 
Administrator
Administrator
gratulacje panie rajder
wylosowales miesieczny odpoczynek od forum

Obrazek

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 17 paź 2021 19:29 
c
c
No i gitara!

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 05 gru 2021 21:59 
g
g
tel.: 602780937
Ja pinkole, skąd się tacy ludzie biorą... co kogo obchodzi, kto i dlaczego nie jeździ akurat na moto???

No ale faktem jest, że mało śmigamy ostatnio, sam wyjeździłem jeden bak w sezonie, ale na usprawiedliwienie powiem, że na Tenerce pośmigałem sporo. Ja widzę tą zmianę na około, że motocykle typu Hayabusa ustępują miejsca różnym "adwenczerom" - GSy, KTMy itp... Hayabusa jest świetna na Alpy czy Dolomity, ale wokoło komina zaczyna mi się nie chcieć jej wyciągać, a Tenerą to i szutry, piachy, ogólnie OFF trochę mnie pochłonął... może też kwestia towarzystwa... sam nie wiem... takie tam moje przemyślenia.
A może mi się znudziła? Nie. Chyba nie, bo jak siądę na nią po dłuższej przerwie, to banan na twarzy murowany, chyba nie mam za bardzo nowych celów do jazdy...

Zobacz profil  Offline