Zaloguj |  Zarejestruj

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Hayabusa 1500 jest już w Polsce! J.Mroczek & Paweł Rataj
Nieprzeczytany postNapisane: 08 kwi 2018 17:06 
king off spam box
king off spam box
tel.: 700777000
Oczywiście z mojej strony pełne gratulacje w sumie nigdy w Pile nie byłem- to legendarna miejscówka, gdzie ta sama Hayabusa robi dużo, dużo lepszy czas na 18 metrów z tym samym kierowcą niżeli na niemieckich torach z klejem :) :)

Baa nawet Niemcy na motocyklach ponad 500 HP, przygotowanych bardzo konkretnie pod 1/4 z czasami poniżej 8s nie widziałem aby na kleju robili 18m w czasie 1,301s dla tego jestem dla Was pełny podziwu. Nie sądziłem, że takie rzeczy są możliwe, ale jednak jak widać Polacy potrafią !

Nie to, że się naśmiewam, oczywiście czas super nie ma wstydu. Teraz tylko czekać na treningi na betonie w Pile i starty Rudego z Turbo, zapewne można liczyć na 60'tkę w granicy 1,0X ? Aczkolwiek znając fenomenalnego kierowcę jakim jest nasz polski Rataj liczę, że pierdolnie 60' w czasie poniżej 1s, a co tam przecież dragstery tak robią to czemu by nie Pawełek ?

Gratuluję Panowie, przyjmijcie w Wasze dłonie moje gratulacje.

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

1/4 mili TopSpeed 288 km/h

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 08 kwi 2018 22:05 
king off spam box
king off spam box
tel.: 605402234
Bardzo fajnie wygląda te twoje 8,93 s. turbo 557 koni przy wolnossącej 8,92 s. i twoich przeliczeniach, opisach kpinach z rozwiertów itp. Ja dziękuję bardzo i chętnie twoje gratulację przyjmę osobiście :D

Ps; dalej dużo nie wiesz i nie rozumiesz ale to na szczęście tylko Ty. :lol:

Przecież mogłeś jechać na te treningi i możesz na zawody które się odbędą na najlepszej w Polsce nawierzchni. Tylko nawet jak siódemkę zrobisz to mnie to nie ruszy. Teraz i na ten czas właśnie jest zajebiście jak najsłynniejszą 557 konną hayabusę opierdziela taka tam proponowana Ci wcześniej wersja bez turbo :) Pozdro i sukcesów życzę. :)

Najszybsze moto w Polsce bez doładowań: 326 km/h
1/4 mili ET: 9.160 sec
1000m ET: 17.433s. Vmax 291km/h
Wicemistrz Polski 1/4 mili PPWR 2017r. Klasa Moto Drag Plus

Zobacz profil  Offline
 Tytuł: Re: Czarna diablica by Cirus
Nieprzeczytany postNapisane: 11 kwi 2018 22:17 
tel.: 0
To te korby skrecal Jacek a nie żaden następca po nim?

Zobacz profil  Online
 Tytuł: Re: Czarna diablica by Cirus
Nieprzeczytany postNapisane: 12 kwi 2018 00:49 
king off spam box
king off spam box
Ja skręcałem i skręcanie i korby nie mają nic do tego. Ale jak zawsze jest taki jedem co wyobraźnię ma napędzaną dopalaczami i snuje herezje po internetach ;)
Korby przestają współpracować z wałem jak nie ma oleju i tyle w temacie. Jak częściej będziecie patrzeć w oczko czy jest olej i nie bali się mieć go na maxa a nawet i czasem jak potrzeba ponad maxa to ja nie będę miał następnych zatartych wałów i pourywanych korb. Z tamtego roku mam trzy wały zatarte z tego jeden z urwaną korbą i dziurą w karterze, jeden od B kinga i jeden który najmniej się przysmarzył ale i tak do wyrzucenia lub jak niektórzy od 1000-ca kolekcjonują :lol: Wszyskim właścicielom tych silników jakoś tak nie chciało im się klęknąć i zerknąć co tam widać w oczku.
Ostatnia najsłynniejsza korba co wyjrzała przez dziurę w karterze krzyczała nie ma oleju i wypadła. Takie to życie jak się przyśpiesza za szybko i olej cofa się w tył silnika, a nie ma go pod dostatkiem. Czasem człowiek nie spodziewa się takich akcj i przez to niektórym sprawia wielką przyjemność i możliwości do kpin drwin itp.
Ale to normalne wśród nas :lol:
Krynio coś mi nie pasujesz. Masz telefon to zadzwoń i pogadamy. Nie rozumiem jak bez strojenia chcesz coś tam uzyskać :) A najlepiej to zapraszam do mnie i z takimi tematami przy stole posiedzimy i może coś z tego wyjdzie.
Jako ekspert nie widzę sensu takich modów w motocyklach które mają połowę mocy mniej od nowszych i mocniejszych. Ale klient jak sobie życzy to nie odmówię. Już miałem takich kilku i wyprowadziłem ich z tych zabłąkanych myśli żeby uturbiać czy tuningować silniki które mają 100 koni albo nie nadają się do wzrostu mocy jak znane wam 1000-ce. Można kupić moto z większą mocą a nie zwiększać moc w motorynce :lol: Z motorynki jednak ostatnio przekonałem się, że Hayabusy nie zrobię. :lol:
Pozdrowienia dla najlepszego mojego kolegi Hugsona :cmok:

O widzę, że Krynio Baba Hugson mieli im się w główkach czytając to teraz Ha ha ha. Pozdro. I jak zawsze sukcesów życzę :D
A jeszcze dzięki Hugsonowi i obsrwatorom wyżej wymienionym zapraszam bardzo chętnie do takich modów . Radzę sobie z tym jak mało kto. :D

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 12 kwi 2018 17:37 
king off spam box
king off spam box
tel.: 700777000
Tutaj taki to rekord lewego toru w Pile, podobno klekocikiem lepszy czas na 18 metrów niżeli VTG, okolice dragsterów :P Ahhh ten bonaterm rozlany na starcie chyba mamy nowy patent i rekord Europy na 18 metrów :) Zawsze wiedziałem, że potężne pokłady niutonów siedzą w 1.9 TDI po chipie :)

Sprzedaję AMG i inne zabawki i przesiadam się od dziś na kle kle kle kle klekota i następna Piła moja ;)

Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

1/4 mili TopSpeed 288 km/h

Zobacz profil  Offline
Nieprzeczytany postNapisane: 12 kwi 2018 23:40 
king off spam box
king off spam box
Też mogłeś jechać i uczestniczyć w tym. Co chcesz udowodnić, z kim chcesz walczyć i co Ci to daje? Sam jesteś ofiarą tych systemów i co Ci to daje, że tak wnikasz w te cyrki i dajesz się wkręcać. Prześpisz noc spokojnie jak dojebiesz mi te swoje przemyślenia? Dobra jak Ci to pomaga w życiu to masz u mnie Krzyżyk na drogę:)
Jak dalej będziesz tak się wbijał w różne tematy ze swoimi wywodami to bez reakcji moderatorów tak Ci zaśmiecę twoją stronkę, że bez koksu nie będziesz spał tydzień. :lol:
Panowie pilnujący porządku tu i tam: Krynio to Hugson . Wasza polityka dopuszczania wszystkich wszem i wobec tak właśnie wygląda, że naćpani żądzą . Chwilowo Gutka nie ma ale blisko jest bo w stolicy. Odpuszczam mu spotkanie ze mną. Bawi mnie to i dlatego daję mu jeszcze pohulać :D Hugson czy ty też chcesz?
Mam kupca na te twoje AMG na Strażackiej , największy auto złom w Mazowieckim :lol:

Zobacz profil  Offline

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6