Zaloguj |  Zarejestruj

Autor Wiadomość
 Tytuł: Suzuki Bandit 1200 2007r.
Nieprzeczytany postNapisane: 19 maja 2018 06:08 
a
a
tel.: 0
1. Przedmiot
Suzuki Bandit 1200

2. Opis przedmiotu
Moto z 2007r., przebieg 40tys km, silnik 1200 olejak, teraz zaczynałbym na nim 4 sezon. Bandit kupiony od kolegi z forum Podkarpackie 2oo, a tak przy okazji okazało się, że to kolega mojego dobrego kolegi ;)
Przed zakupem moto sprawdzone w Mar-Mocie w Rzeszowie (ASO Honda/Kawasaki). Zostawiłem go tam do drugiego dnia tak żeby mogli go obejrzeć na spokojnie, pomierzyć kompresje itd. a nie tak na szybko na wariata.
Moto kupiłem z przebiegiem lekko ponad 29000km. Po zakupie wymieniłem opony na nowe Dunlop Qualifier, wymieniłem olej na Repsol 10W40, filtr oleju Hiflofiltro, filtr powietrza, świece, łańcuch rozrządu (przy regulacji zaworów okazało się że był nierówno wyciągnięty), tarcze hamulcowe z przodu TRW (przy zakupie moto jedna tarcza miała luz na nitach) + klocki hamulcowe z przodu (chyba Ferrodo), wyregulowałem zawory i gaźniki.
Odkąd Bandit jest ze mną wymieniłem jeszcze tarczę hamulcową z tyłu EBC + klocki hamulcowe, założylem nowy wydech Scorpion dedykowany do Bandita 1200, założyłem oryginalną nową lampę z przodu (przy zakupie moto na szkle lampy było pęknięcie, rysa), wymieniłem kubki na zegarach na nowe oryginalne z ASO, zrobiłem uszczelniacze w lagach, założyłem akumulator Yuasa. Moto ma szerszą kierownicę Renthala, z taką go już kupiłem i bardzo dobrze mi się jeździło. W sezonie robiłem ok. 3000km i zawsze na wiosne wymieniałem olej wraz z filtrem oleju na nowe, gaźniki też były sprawdzane co sezon.
Wszelkie naprawy, przeglądy, wymiany o których wyżej mówię robiłem w Mar-Mocie, mam swoją książkę serwisową w której wszystko jest wpisane i podbite przez Mar-Mot. W lutym opłaciłem ubezpieczenie w PZU (OC+NNW) na rok. Badanie techniczne ważne do końca marca 2019r. Pojawiło się delikatne zapocenie przy jednej ze śrub pokrywy zaworów, więc można by ewentualnie tą uszczelkę/oring pod śrubą wymienić. Moim zdaniem technicznie nie ma się do czego przyczepić i w zasadzie oprócz wymiany oleju i filtra na nowy sezon to moto bez wydatków.
Minus to to że wcześniejszemu właścicielowi moto się ślizgnęło i zaliczyło jakąś parkingówkę (tak on twierdził i patrząc po motocyklu to chyba tak było rzeczywiście) w każdym razie pewnie stąd była ta rysa na lampie i na kubkach od zegarów. Na moje oko wygląda też na to że zbiornik był malowany. Oprócz tego są tam jakieś ryski bo moto ma 11 lat więc... ale to najlepiej samemu osobiście zobaczyć - coś co dla mnie może być nie wielkim mankamentem komuś innemu może bardzo przeszkadzać i być tematem nie do przejścia ;)

3. Cena
11000zł do negocjacji

4. Kontakt
tel: 509 674 434 (gdybym nie odbierał proszę o smsa, na pewno oddzwonię)
e-mail: blu0@op.pl
ewentualnie tutaj w wątku proszę pisać

5. Zdjęcia

Obrazek

Zobacz profil  Offline